Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Fotografia w górnej animacji: 1 Fotografia w górnej animacji: 2 Fotografia w górnej animacji: 3 Fotografia w górnej animacji: 4 Fotografia w górnej animacji: 5 Fotografia w górnej animacji: 6 Fotografia w górnej animacji: 7

BIURA LCOI

 

- lcoi_logo.jpg1.    LOKALNE CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA – BIURO PROJEKTU

ul. Głowackiego 4, lok. 6/2
25-368 Kielce
tel/fax: +48413426716

e-mail: biuro@lcoi.pl

Personel:
- Koordynator Projektu - Mroczek Witold
tel. +48531414565
e-mail: w.mroczek@lcoi.pl

- Koordynator Centrum Operacyjnego - Mroczek Witoldtel. +48531414565
e-mail: w.mroczek@lcoi.pl

     -Asystent Koordynatora Centrum Operacyjnego - Pakuła Agnieszka
+48537100707
e-mail: a.pakula@lcoi.pl

- Specjalista ds. finansowych projektu – Putowska Magdalena
+48531121316
e-mail: m.putowska@lcoi.pl

 

2.     LOKALNE CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA- CENTRUM OPERACYJNE  
( region PW )

Biuro LCOI CO
25-363 Kielce
ul.
 Głowackiego  4/5
tel/fax: +48413426716
e-mail: biuro@lcoi.pl

Personel:
- Koordynator ds. IT – Raducki Krzysztof
tel. +48602299505
e-mail: k.raducki@lcoi.pl

- Specjalista ds. Rozwoju i PR -  Tomaszewski Michał
tel. + 48606666339
e-mail: m.tomaszewski@lcoi.pl

 

3.      LOKALNE CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA –URBAN
( miasta powyżej 20 tys. mieszkańców PW )
Stowarzyszenie „DREAM TEAM” z siedzibą w Kielcach

Biuro LCOI Urban
25-368 Kielce
ul. Głowackiego 4, lok. 6/1
tel/fax: +48413426716

e-mail: urban@lcoi.pl 

Personel:
- Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju LCOI - Szymoniak Iwona  tel. + 48533690400
e-mail: i.szymoniak@lcoi.pl

      - Inspektor LCOI - Ogonowska Justyna
tel. +48696496448
e-mail: j.ogonowska@lcoi.pl

 
4.     LOKALNE CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA – REGION ŚWIETOKRZYSKI

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Wokół Łysej Góry” z siedzibą w Bielinach

Biuro LCOI Region Świętokrzyski
26-001 Masłów
ul. Świętokrzyska 86 Wola Kopcowa
tel/fax: +48413011797

e-mail: swietokrzyskie@lcoi.pl

Personel:
      - 
Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju LCOI Region – Januchta Iwona
tel. +48531102610
      e-mail: i.januchta@lcoi.pl

      - Inspektor LCOI Region -  Micek Lucyna
tel. +48531200221
e-mail: l.micek@lcoi.pl

 

5.     LOKALNECENTRUM OBSŁUGI INWESTORA -REGION WARMINSKO- MAZURSKI

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „ Południowa Warmia” z siedzibą w Barczewie

Biuro LCOI Region Warmińsko- Mazurski
10-451 Olsztyn
ul. Lubelska 43 A, lok. 101
tel/fax +48895260084

e-mail: w-m@lcoi.pl

Personel:
  - Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju LCOI Region – Wąsik Maciej
tel. +48531018779
e-mail: m.wasik@lcoi.pl

-         Inspektor LCOI Region – Boenigk Kamil
tel. + 48531018778
e-mail: k.boenigk@lcoi.pl

 

6.     LOKALNE CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA- REGION LUBELSKI

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg” z siedzibą w Janowie Lubelskim

Biuro LCOI Region Lubelski
23-300 Janów Lubelski
ul. Ogrodowa 16, lok. 12
tel/fax: +48158722085

e-mail: lubelskie@lcoi.pl

Personel:
- Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju LCOI Region - Nizioł Michał
tel.+ 48790468790
e-mail: m.niziol@lcoi.pl


- Inspektor LCOI Region - Orzeł Marcin
tel. +48790467790
e-mail: m.orzel@lcoi.pl

 

7.     LOKALNE CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA – REGION PODLASKI

 Lokalna Grupa Działania „Biebrzański Dar Natury” z siedzibą w Wojewodzinie

Biuro LCOI Region Podlaski
19-200 Grajewo
Wojewodzin 2
tel/fax: +48862610078

e-mail: podlasie@lcoi.pl 

Personel:

       - Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju LCOI Region – Jankowska Mariola
tel. +48531633696
e-mail: m.jankowska@lcoi.pl

  - Inspektor LCOI Region -  Łynka Małgorzata
tel. +48531633696
e-mail: m.lynka@lcoi.pl

 

8.     LOKALNE CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA – REGION PODKARPACIE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” z siedzibą w Trzebownisku

Biuro LCOI Region Podkarpacie
36-050 Sokołów Małopolski
ul. Rzeszowska 29 A
tel/fax: +48177729199

e-mail: podkarpacie@lcoi.pl

Personel:
- Specjalista ds. Marketingu i Rozwoju LCOI Region - Rokosz Anna
 tel. +48535579553
e-mail: a.rokosz@lcoi.pl

       - Inspektor LCOI Region - Rybak Piotr
tel. +48535579553
e-mail:  p.rybak@lcoi.pl

 


 

 - stopka_ue_lgd.jpg

KATARZYNA BAHYRYCZ

 

Katarzyna Witkowska
  • Bieliny
  • Bodzentyn
  • Górno
  • Łączna
  • Masłów
  • suchedzinów
  • Wąchock
Stowarzyszenie 'Lokalna Grupa Działania - Wokół Łysej Góry', ul. Partyzantów 3, 26-004 Bieliny, woj. świętokrzyskie
tel.: 41 26 08 153, fax: 41 26 08 167, email: sekretariat@wokollysejgory.pl, http://www.wokollysejgory.pl
NIP: 657-269-35-04, Regon: 260081103
Rachunek bankowy: mBank SA O/Kielce 15 1140 2020 0000 5130 5300 1001
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x